top of page

BIO

Jestem przyjacielem ciała, tancerką, nauczycielką tańca i improwizacji, ruchową animatorką.


Goniąc za marzeniami, wyjechałam do Francji, gdzie rozwijałam się w kierunku tańca i improwizacji. Ta, prawie 5-letnia przygoda zaowocowała licencjatem na Uniwersytecie Paris VIII na kierunku tańca i sztuk scenicznych. Drugim ważnym elementem mojej edukacji były studia Zapisu Ruchu realizowane w paryskim konserwatorium( CNSMDP) . Szkoliłam się w kierunku tańca współczesnego na wielu warsztatach w Polsce (Bytomska Korporacja Tańca, Cyrkulacje, DadaHub, Studio Matejka, Zawirowania), i za granicą m in w Studio Harmonic, Canaldanse i Mikadanse w Paryżu, Festival Deltebre Dansa, El Danseu Festival. Byłam uczesniczką miesięcznego warsztatu "Passing Through Only" oraz "60 days improvisation" Davida Zambrano.

Brałam udział w projektach tanecznych: PM Philippe Menard Compagnie, Maria la Ribot “PARAdistinguidas” w Centrum Pompidou, “Bazile et Zebulon"Compagnie: Cre’art. Tańczyłam i/lub współautworzyłam spektakle i performancy takie jak: “SerdUCHA”, “Ciało Botaniczne”, “Konstelacje”, “W sieci”, “RESISTANCE”, “Obłoki jasne nad Tobą” i inne.

Po powrocie do Polski dalej się rozwiajałam. Jestem adeptką szkolenia "Taniec o Charakterze Terapeutycznym" przy PSCh w Poznaniu. Ukończyłam kursu choreografii eksperymentalnej "Choreografii w centrum" w warszawskim Centrum w Ruchu.


Jestem laureatka Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańska (w latach 2017, 2018, 2020), Stypendium twórczego Marszałka Województwa Pomorskiego (2019), Stpendium Ministra KDNiS ( 2021) oraz europejskiego programu E-PORTUNUS (2019).

IMG_0379_edited.jpg
bottom of page